Teisės ir verslo akademija

Mokymai ir konsultacijos

 Sveiki atvykę į Teisės ir verslo akademiją

 KONSULTACINIAI SEMINARAI

AUDITORINIAI, NUOTOLINIAI IR VIDINIAI MOKYMAI

KOMPETENCIJŲ PRAKTINIS TOBULINIMAS

Teisės, darbo santykių, darbų saugos, mokesčių, apskaitos, raštvedybos, personalo vadybos, verslo valdymo, informacinių technologijų ir kitomis temomis.

Tikslingi mokymai – investicija į sėkmingą verslą.

Seminarų metu puiki galimybė užduoti rūpimus klausimus, pasikonsultuoti.

Vidinių mokymų programa yra lanksčiai derinama prie konkrečių įmonės poreikių bei galimybių, visas dėmesys yra skiriamas vienos įmonės darbuotojams, sudaroma galimybė įsigilinti į konkrečias situacijas bei atsakyti į individualius klausimus.

Ateities darbo rinką lemia vykstantys ekonominiai procesai, todėl profesinis tobulėjimas kompleksiškai tampa svarbiu ir esminiu pasirinkimu.

Kompleksinių problemų sprendimas, socialiniai ir sisteminiai įgūdžiai, gebėjimas prisitaikyti ir nuolat mokytis naujų įgūdžių yra ir bus esminiai ateityje.

Investicija į mokymus – kokybiškos Jūsų paslaugos garantas :)

ĮMONĖS DOKUMENTŲ VERTINIMAS IR PARUOŠIMAS

DOKUMENTŲ ŠABLONAI IR PAVYZDŽIAI 

PRAKTINĖS KONSULTACIJOS

Įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas, Asmens duomenų apsaugos reglamentas, Mokesčių reforma, kurie lemia pokyčius ir atitinkamai darbdavių poreikį laiku ir tinkamai prisitaikyti prie naujų reikalavimų.

Darbdaviams reikia keisti ir pasiruošti naujas darbo sutartis, darbo tvarkos taisykles, darbo apmokėjimo tvarką ir kitus lokalius teisės aktus, pertvarkyti procedūras ir kitas tvarkas, susijusias su darbo organizavimu.

Vykstant pokyčiams, tikslinga peržiūrėti įmonėje galiojančius teisinius dokumentus.

Advokatai, kvalifikuoti teisininkai teikia įvairių dokumentų rengimo paslaugas, ruošia dokumentų šablonus ir pavyzdžius. Klientui pateikus informaciją apie pageidaujamą parengti dokumentą, operatyviai ir profesionaliai parengsime aktualius teisės aktų reikalavimus atitinkančias įvairaus pobūdžio sutartis, personalo dokumentus, vidinius įmonės veiklos dokumentus, taip pat dokumentus, reikalingus įmonės įstatams pakeisti, įvairių juridinių formų įmonių steigimui.

KVALIFIKUOTA IR PROFESIONALI PAGALBA KIEKVIENEI ĮMONEI :)

INFORMACIJĄ APIE MOKYMUS SEKITE:

https://www.facebook.com/tivakademija/

Mes išnagrinėsime Jūsų verslo procesus ir suteiksime pagalbą visose valdymo srityse, kad galėtumėte susitelkti ties savo verslu.